Agnesa konfirmon se është single?! (Foto)

By

Bukuroshja Agnesa Vuthaj është një ndër femrat më të përfolura në shtypin rozë. Përpos punës e udhëtimeve në fokus mbetet jeta private.

Shpeshherë u tha se Vuthaj ka gjetur shpirtin binjak dhe ka filluar një lidhje por tani këto fjalë demantohen nga Agnesa.

Përmes llogarisë së saj në instagram ajo ka publikuar një thënie: “Më pëlqen të jem single. Jam gjithmonë aty kur i duhem vetes.

Kjo vjen pasiqë sot festohet dita e personave single e këtë gjë po e feston edhe Agnesa./Prive.al

agnesa2

Artikuj të ngjashëm