AGNESA JETON PËR LUMTURI!

By

Agnesa Vuthaj nuk i ndal udhëtimet e saj, pas shumë shteteve ajo i është kthyer Parisit.

Në llogarinë e saj në instagram Vuthaj ka publikuar disa fotografi nga kryeqyteti francez.

Agnesa ka shfrytëzuar disa nga vendet historike dhe më të frekuentuara atje për ti bërë fotografi biznesit të saj.

E ndërsa në një nga fotografitë ka shkruar:  Jetoj për lumturi. /Prive.al

View this post on Instagram

#LivingForHappiness #Paris #agnesavuthaj

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

Artikuj të ngjashëm