Afërdita Paqarada pjesë e BBVK, konfirmohet roli i saj

By

Ikona e bukurisë, Afërdita Paqarada do jetë pjesë e “Big Brother VIP Kosova”.

Në sezonin e parë të formatit që nisë me datë 5 dhjetor në Klan Kosova dhe ArtMotion, Paqarada vjen në një rol të ri për të, atë të opinionistes.

Lajmi është konfirmuar në rrjetet sociale të programit.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Paraqada në këtë rol të ri përkrah do e këtë opinionistin e bërë publik prej kohësh, Olti Currin.

Mbi Oltin, ajo u pyet së fundmi në një intervistë për Prive. Tashmë kolegun e saj në pozitën e re, zgjodhi ta quajë “artist të fjalës”.

Se si do funksionojnë si dyshe në rolin e opinionstëve, do e shohim me datë 5 dhjetor.

Numërimi prapa ka filluar! Mezi po presim dhe ne, ashtu si ju! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm