Adriana dhe Keith nuk janë ndarë! (VIDEO)

By

Ditëve të fundit u aludua se Adriana Matoshi dhe i dashuri i saj Keith, janë ndarë.

Ky lajm në fakt nuk është i VËRTETË.

Çifti edhe pse në distancë, po e shijon lidhjen dhe dashurinë.

Ndiqni videon për më shumë detaje./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm