Adelina Tahiri i këndon ndarjes në këngën e re (VIDEO)

By

Adelina Tahiri ka lansuar projekt të ri muzikor.

Artistja solli ‘Fati jem’ me videoklip.

Në këtë këngë, ajo i këndon një dashurie të mbaruar dhe ndarjes.

Dēgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm