Adelina sërish teze dhe ky ishte ahengu

By

Këngëtarja e njohur Adelina Berisha po bëhet sërish teze.

Epitetin do t’ia japë prapë, motra e saj, Dafina.

Pas dy mbesave, familja do të mirëpres një djalë.

No description available.

No description available.

Dafina që jeton në Amerikë, gjatë fundjavës, festën e bebit e ka mbajtur në Prishtinë.

Eventi është zhvilluar në një prej lokaleve në Gërmi.

Urojmë që gjithçka të shkojë lehtë e mirë. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm