Tashmë një vjeçar: Korab Shaqiri ndan imazhet e adhurueshme me të birin Alte

By

I biri i tij Alte, mbushi një vjet dhe kjo është festë për familjen Shaqiri.

Këngëtari i njohur kosovar Korab Shaqiri, ka publikuar një seri fotografish nga ndeja që i ka organizuar të birit të tij për 1 vjetorin e lindjes.

Image

Sot, Alteu ynë mbush 1 vit jetë! #1vitdashuri #1vitlumturi

A post shared by Korab Shaqiri (@korabshaqiri) on

Në këto imazhe ai duket shumë i lumtur me prezencën e djalit të vogël e sigurisht edhe bashkëshortes së tij.

Ndërsa Alte, është një fëmijë i adhurueshëm dhe tejet simpatik. /Prive.al

Sot, Alteu ynë mbush 1 vit jetë! #1vitdashuri #1vitlumturi

A post shared by Korab Shaqiri (@korabshaqiri) on

Artikuj të ngjashëm