A u prishën Berati dhe Alisa pas fotove në media?!

By

Futbollisti i njohur Berat Gjimshiti, pasiqë nuk u fut në formacionin e Giani De Biassit për aventurën në Euro 2016, pati kohë të lirë për qëndrim në Tiranë ku edhe u kap ‘mat’ me modelen Afërdita Dreshaj.

Menjëherë në portale filluan të qarkullojnë thashetheme se mos kjo foto mund t’i kishte bërë problem Gjimshitit me të dashurën e tij, Alisën.

Ishte një postim nga futbollisti që supozohej t’i jepte fund dilemave por fshirja e tij më pas, vetëm sa i hodhi benzinë zjarrit.

Megjithatë, çdo gjë mes Beratit dhe Alisës vazhdon të jetë si më parë. Këtë Gjimshiti e ka konfirmuar kur u kontaktua nga Prive.al

‘Nuk janë të vërteta ato që po përfliten nga njerëzit se jemi nda, bashkë jemi qysh jemi kon’ – u shpreh ai.

 

Artikuj të ngjashëm