Fytyra e re e markës fantastike Jaguar, por a vozit vet Dua Lipa? (VIDEO)

By

Përgjigja e saj në pyetjen: Cila ka qenë vetura jote e parë na surprizoi shumë!

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa, në një intervistë të dhënë në fillim të këtij viti për një radio Britanike, ka deklaruar se nuk di të vozisë.

Fakti që ka jetuar në Londër, ka bërë që ajo gjithmonë të përdorë transportin publik ndërsa edhe pse gjatë kohës kur po jepte intervistën ishte 22 vjeçe, ajo nuk kishte patentë shoferi.

“Duke pasur transport publik, s’ke nevojë të mësosh ngasjen. Por shpresoj se do e kalon testin e shoferit në Prill. Sepse sa herë më duhej të nisja praktikën, më duhej të nisesha në udhëtim, por kam vendosur të bëjë një javë ushtrime intensive dhe ta kaloj”, ka thënë Dua.

Fakti që ajo s’di të vozisë, na habiti paksa pasi që këngëtarja Dua Lipa, ka lajmëruar se do të jetë fytyra e re e makës së veturave Jaguar, pasi që me kompaninë ka xhiruar një reklamë.

Në skenat e klipit të marketingut Dua duket “vrastare” dhe tejet atraktive. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm