Rozana Radi kapet për flokësh nga Renato

By

Me aventurën e re televizive ‘Dance with me’ që tashmë ka startuar në televizionin numër një në Shqipëri, Klan, edhe postimet mes fytyrave publike të përfshira në spektakël janë shtuar.

Koha e gjatë e kaluar në prova ka bërë që mes stafit dhe konkurentëve të krijohet një kimi perfekte.

E tillë është edhe ajo e Rozana Radit dhe shef Renato Mekolli që kanë pozuar jo në mënyrën më normale të mundshme.

Në një prej postimeve në rrjetin social Instagram, Rozi shihet teksa kapet për flokësh nga Renato ‘i nevrikosur’, sigurisht në kontekstin e shakasë.

Kujtojmë se Rozana, triumfuese e edicionit të parë të spektaklit këtë vit është pjesë e stafit të ‘Dance with me’ teksa Renato ka nisur aventurën në rolin e konkurentit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm