A po martohet S4MM? – Flet reperi (VIDEO)

By

Në edicionin e fundit të PRIVE për vitin 2019, do të keni mundësi të ndiqni një intervistë ekskluzive me reperin nga Tetova, S4MM.

Artisti flet për herë të parë për fejesën e tij me vajzën të quajtur Filis.

Por, a po martohet ai së shpejti?

Këtë dhe shumë të tjera për të, do t’I kuptoni sonte në PRIVE duke filluar nga ora 19:00 në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm