Këngëtarja serbe i shkruan Skerdit (FOTO)

By

Një këngëtare e famshme serbe i ka shkruar së fundmi Skerdit në Instagram.

Në fakt, ajo ka komentuar fotografinë e tij krah Adelina Ismailit, me të cilën ky i fundit do të paraqitet në emisionin NIN në Klan Kosova.

Teksa këngëtari ka publikuar imazhin në Instagram, artistja me emrin Indy i ka dërguar shumë zemra.

Kujtojmë që Skerdi dhe Adelina Ismaili janë bërë bashkë për të risjellë “Amanetin” i cili tashmë ka arritur milionëshin e parë në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm