A PO BËHET VISARI DHËNDËR?!

By

Reperi i labelit ‘Babastars’ Skivi ka kohë që është single. Prive kishte raportuar për ndarje nga e dashura e tij në tetor të vitit të kaluar.

Nga 2014 nuk është dhënë ndonjë lajm për lidhje të re të tij por që së fundmi ai ka vizituar Valdrin Sahitin dhe është veshur si një dhëndërr nga koleksioni i meshkujve.

Prive.al ka mësuar se Skivi ka blerë banesë në Tiranë dhe do të shpërngulet atje.

Në planin muzikor shumë shpejt Visari sjell dy duete atë me Onatin dhe një tjetër me Jonida Maliqin./Prive.al

VISARI

VISARI 2

Artikuj të ngjashëm