A ka pasur Getinjo raport intim me Megi Pojanin?

By

Megi Pojani dhe Getinjo ka tash e një kohë që ‘ngacmohen’ përmes komenteve në rrjete sociale duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Për t’i “vënë kapakun” ishte një paraqitje e përbashkët në “Shiko Kush Luan” ku flirti ishte mëse i hapur.

View this post on Instagram

A post shared by Megi Pojani © (@megipojani)

Kjo ka ndkuar që ndjekësit të pyesin mbi një lidhje në rubrikën “E kam bërë, se kam bërë” në InstaStory-n e reperit.

“Seks me Megi Pojanin?” – ka qenë pyetja e një prej ndjekësve që ka marrë përgjigjen e Getinjos.

“Se kam bërë” – ka qenë përgjigja e reperit duke hequr kështu dyshimet mbi raportin mes tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm