A je e lidhur? – Fifi përgjigjet sërish për dashurinë (FOTO)

By

Me muaj të tërë, në mediat rozë qarkulloi lajmi për lidhjen e Fifit me Xhuljo Docin.

Artistja shpesh foli publikisht rreth kësaj dhe tha se nuk kishte asgjë mes tyre edhe pse kishte shumë dyshime për të kundërten.

Së fundmi, Fifi u pyet sërish rreth dashurisë dhe nuk hezitoi të përgjigjej.

A je në lidhje? – tha një ndjekës dhe këngëtarja tha JO./Prive.al

Artikuj të ngjashëm