Kanye West në lidhje me modelen e njohur? (FOTO)

By

Pavarësisht se deklaroi publikisht se do të dëshironte të riparonte marrëdhënien e tij me Kim Kardashian, një burim zbuloi për E! News se Kanye “Ye” West dhe Vinetria janë parë së fundmi “disa herë”.

Reperi ka nxitur thashethemet për romancë me modelen 22-vjeçare në fillim të muajit nëntor,  kur ata u panë së bashku në një lojë ‘Donda Academy’ basketbolli në Mineapolis. Një burim i afërt me muzikantin 44-vjeçar tregon për E! News se ata nuk janë “ekskluzivisht në takime” por janë ende “duke qëndruar jashtë”. Duket se ata thjesht po ecin me rrjedhën.

“Kanye është ende duke u shoqëruar me modelen Vinetria, pavarësisht se po përpiqet të rifitojë Kim”, thotë burimi. “Kanye e pëlqen shoqërinë e Vinetria dhe ka vazhduar ta sjellë atë në grupin e miqve të tij. Ajo ka qëndruar në shtëpinë e tij disa herë në muajin e fundit dhe ka qenë e ftuar në disa raste me të”.

Sipas burimit, “Ata nuk janë në lidhje, por po shoqërohen rastësisht”, duke shtuar se “është një shpërqendrim i madh për Kanye” për momentin.

Kanye është i “interesuar” për Vinetria, por ata nuk po takohen “seriozisht tani”.

“Atij i pëlqen ta ketë pranë dhe e do shoqërinë”, tha burimi i dytë për të dy, të cilët u takuan përmes miqve të përbashkët në industrinë e modës. “Kanye nuk i është përkushtuar një personi për momentin”.

Këto ditë, siç shpjegon burimi , Ye “do të bëjë gjithçka për të rifituar Kim”, megjithatë, “thellë brenda, ai e di që nuk do të ndodhë”.

Që prej paraqitjes së kërkesës për divors në muajin shkurt, Kim e ka bërë të qartë se ajo është larguar nga reperi Kanye West.

Artikuj të ngjashëm