A e dëgjuat këngën e re të Alban Skenderajt? (VIDEO)

By

Alban Skenderaj ka lansuar një këngë të re e cila titullohet “Festoj”.

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, e solli këngën me videoklip të realizuar nga SmartMotion Films.

Për këngën punoi Lorenc Aliaj ndërkaq melodinë dhe tekstin i realizoi Albani.

Ky projekt muzikor pason bashkëpunimin me Dafina Zeqirin që u mirëprit shumë mirë nga publiku.

Artikuj të ngjashëm