Për ditëlindje, Labi na prezanton shtëpinë e tij përrallore (FOTO)

By

Këngëtari/Deputeti Labinot Tahiri feston sot ditëlindjen e tij.

Këtë ditë, artisti e festoi me familjen, bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

Këtë e ka bërë të ditur vet Labi përmes një fotografie dhe një përshkrimi në llogarinë e tij në Instagram.

Madje, ai na prezantoi shtëpinë e tij përrallore në Ferizaj.

“Më mblodhën familja për urimin e ditëlindjes sime. Dua edhe shumē nga ju të ju falenderojë shumē për urimet që keni shkruar për mua. 
Zoti ju bekoftë”, ka shkruar Labi./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Brh7WnAh6ZQ/

Artikuj të ngjashëm