A do zgjerohet familja e Lumit?

By

Në prag të publikimit të projektit të ri, për të folur mbi karrierën dhe jo vetëm, sonte në Prive ishte i ftuar reperi Lumi B.

Ai shpalosi detajet e këngës që pritet të publikohet nesër tejsa mes tjerash, zbuloi edhe për planet e muajve në vazhdim.

Lumi konfirmoi se do ketë projekte me Viganin si KAOS teksa foli edhe për familjen.

A është gati familja për një motër ose vëlla për Blinin?

Artikuj të ngjashëm