A do t’i futej politikës, Osman Azemi? (VIDEO)

By

Si asnjëherë më parë, komediani Osman Azemi ka treguar shumë gjëra për veten.

Nga personalja deri te profesionalja, ai i tha të gjitha në 50 pyetjet e Prive.

A do t’i futej politikës dhe a u ndan Stupcat përfundimisht?

Shumë përgjigje i gjeni i më poshtë./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm