6 tetori është data që mezi po presim për Yll Limanin

By

Që nga momenti që ka filluar të ‘ngacmojë’ fansat për këngën e tij të re pritja po bëhet akoma edhe më e vështirë për të gjithë fansat e Yll Limanit.

Por tani të gjitha detajet janë zbuluar se data 6 tetor është data që na sjell edhe këngën e re nga Yll Limani.

Kënga dhe videoklipi ka teaser-i që Ylli ka publikuar në Instagram duket të jetë një vepër arti.

Shihni më poshtë postimin e tij të plotë në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Artikuj të ngjashëm