Aksident trafiku: Vetura e EULEX godet këngëtarin e njohur (FOTO)

By

Në lagjen “tophane” në prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku.

Në aksident është e përfshirë një veturë zyrtare e EULEX-it si dhe një veturë civile e tipi Renault, njofton Prishtina Magazine.

PrishtinaMagazine.com mëson se vetura e EULEX-IT godit veturën e showman’it Naim Bunjaku-Xuxi, i cili është dërguar në QKUK.

Policia e Kosovës ishte në vendin e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm