Vazhdon drama: Xheni thotë se do zgjedhte Benardin edhe 1000 herë

By

Benardi dhe Xheni, një prej çifteve më të pëlqyera në Big Brother i dhanë fund lidhjes në një krizë e cila duket se do jetë vështirë të rikuperohet.

Ish çifti përmbyllën parakohëshëm edhe aventurën në ‘Dance with me’ por dramat nuk kanë të ndalur.

Xheni ka zgjedhur sërish rrjetet sociale për të reaguar ndaj një mashkulli i cili po e ngacmon.

Ajo ka tërhequr paralele mes tij dhe Benardit duke deklaruar se edhe po ti kishte 1000 mundësi do e zgjidhte prapë Benardin.

Lexoni të plotë më poshtë reagimin e saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm