Prive zbulon: Me kë i prishi punët këtë herë Dafina Zeqiri?!

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri e cila qëndroi një kohë të gjatë në Amerik duke punuar për albumin e saj, duket se të gjitha punët nuk po i shkojnë dhe aq mirë.

Emri i saj shpesh herë është lakuar në mediet e shkruara dhe për prishje raportesh mes miqësh e me kolegë të ndryshëm, e duket se një prishje e tillë ka ndodh dhe këto kohë.

Me kë nuk po flet Dafina Zeqiri dhe cila është arsyeja ? Të vërtetën e kuptoni në storjen e përgatitur nga emisioni ‘Prive’

Artikuj të ngjashëm