E quajti falso dhe dinake, mos Ana iu kundërpërgjigj Andit?

By

I ftuar në NIN të Klan Kosova, Andi Artani krahas rrëfimit për rrugëtimin e tij personal u pyet edhe për ish-konkurentët e programit.

Kush është më dinaku? Kush është vajza më falso?

Për të dyja pyetjet – Andi pati një përgjigje. Ai e zgjodhi Ana Kaurin për të dy epitetet.

E pas kësaj deklarate, ka ardhur një reagim i Anës që duket se i drejtohet saktësisht Andit.

“Njerëzve kur iu përplas të vërtetën në fytyrë nuk ju vjen mirë e fillojnë të nxerrin vrer nga goja. Turp” – është shprehur Kauri.

Të ketë qenë kjo kundërpërgjigja e Anës? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm