Blero dhe Teuta bashkë për…?! (VIDEO)

By

Dyshja më e përfolur mediatike Blero dhe Teuta pavarësisht ndarjes së tyre vazhdojnë raportet e mira mes  vete e kjo për shkak edhe të vajzës së tyre Tarës që ata e gëzojnë nga martesa e tyre.

E meqë miqësia po vazhdon të funksionojë edhe bashkëpunimi mes tyre është i pa shmangshëm.

Kësaj rradhe dyshja do t’i bashkojnë forcat në një projekt muzikor për vajzën e tyre e cila do të vijë me një këngë.

Teksti i këngës së re është shkruar pikërisht nga Teuta teksa muzika nga Blero dhe producenti Prygo.

Se si do të titullohet projekti i ri nga vajza e tyre dhe se kur do të lansohet ai mund ta kuptoni në storien e përgatitur nga gazetari Vlorijan Halili. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm