2Ton publikon këngën e re të shtunën!

By

Reperi 2Ton të shtunën do të publikojë këngën e tij më të re ‘Pikë’. Realizimin e këtij krijimi muzikor e ka bërë vetë me Binin kurse videoklipi është realizuar nga produksioni Max.

Ky projekt pason këngën ‘Kapi lekt’ të cilën ai e solli me Vig Poppan dhe që arriti sukses kogja të madh.

Edhe kjo këngë e 2Ton pritet të jetë hit që do dëgjohet e do grumbullojë shumë klikime në rrjete sociale. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm