2Po2 ‘shton’ familjen, edhe një këngëtare në gjirin e tij!

By

Labeli i reperit të famshëm kosovar Besnik Canollit, i njohur me nofkën 2Po2, do të ketë në gjirin e vet një këngëtare të re.

Këtij labeli që njihet me emrin Authentic i është bashkuar këngëtarja Nita Latifi dhe lajmin për këtë e ka bërë të ditur vet Besniku.

Nita Latifi është emri më i ri i kësaj familjeje muzikore, krahas reperit Capital T, ka bërë me dije 2Po2 në profilin e tij në Instagram.

“Përshëndetje për Nita Latifin. Sot ajo është bërë pjesë e familjes tonë”, ka shkruar Besniku, duke publikuar një fotografi të këngëtares, e cila mbanë edhe logon e këtij label’i në duar. /Prive.al

Say Hi To @nitalatifii Today She Became A Part Of Our Family @authentic.ent

A post shared by Besnik Aka 2po2 (@besnik2po2) on

Artikuj të ngjashëm