Meda fal Fitër Bajramin në xhami! (FOTO)

By

Sot këngëtari i njohur Mehdin Pergjeqaj, ose ndryshe i njohur në skenën muzikore si Meda, ka vendosur që të fal namazin e Fitër Bajramit në xhami.

Nga një imazh i postuar nga vet këngëtari shihet ai së bashku me dy fëmijët e tij, në xhaminë ku edhe ai jeton.

Gjithashtu ai ka shkruajtur ‘Gëzimi dhe lumturia le tju shoqërojë juve dhe të afërmit e juaj në këto caste festive.Fati le të jetë hija e jetës suaj.Gezuar festa e Bajramit‘./Prive.al/

meda

Artikuj të ngjashëm