Roberti, i nxehtë në projektin e ri!

By

Në projektin e parë debutues ‘MIA’ ai erdhi si një zotëri i vërtetë.

Por, duket se me afrimin e verës dhe rritjes së temperaturave edhe Robert Berisha si një ndër meshkujt më seksi të estradës do e sjell të nxehtin në projektin e ri.

Siç edhe iu kemi njoftuar, këngëtari në Turqi po qëndron për xhirimet e videoklipit të këngës së dytë në karrierë.

Prive mëson se projekti me ritme reggae do titullohet ‘Qysh pe lojna’ dhe mban vulën e Massive Production, produksioni që ka sjellur shumë hite së fundmi në diskografinë shqiptare.

‘Qysh pe lojna’ pritet të publikohet shumë shpejt. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm