Kështu e shëndrron Majki në shqip,versionin e ‘Beat it’ të Michael Jackson! (VIDEO)

By

Kastriot Rexha ose ndryshe i njohur me emrin e tij artistik Majki është padyshim njëri ndër artistët më të kërkuar të momentit nga publiku.

Ndonëse ai ka kohë që është prezent në skenë,Majki kulminacionin e karrierës duket se po e përjeton tani.

‘Dashni’ ështe edhe projekti i tij i fundit i cili është shëndrruar padyshim në një super hit cili edhe pse ka kohë që nga publikimi vazhdon e dëgjohet në masë të madhe.

Përkundër gjatë kësaj periudhe Makji duket se ka krijuar një lidhje të mirë me rrjetet sociale,në të cilat është mjaft aktiv.
Ai dje e ka shpërndarë një video mjaft kreative,ku shihet Majki duke e kenduar kengen e legjendës së muzikës botëtore pop-Michael Jackson- Beat it,mirëpo në një version tjetër.Në shqip. Po,po shqip dhe atë me një tekst të përpunuar sa interesant aq edhe qesharak./Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm