Moment romantik mes Encës dhe Noizyt?

By

Enca dhe Noizy janë dy emrat më të përfolur e njëkohësisht më të kërkuar të skenës muzikore vendore.

Ata ishin vazhdimisht në qendër të mediave për thashethemet mbi lidhjen e dashurisë, por që dyshja asnjëherë nuk e pranoi atë duke thënë se janë vetëm miq të mirë.

Ndërsa fotografia e fundit e vendosur në profilin e Instagramit të reperit na ngjallë dyshime për një lidhje të mundshme me këngëtaren. Në përshkrimin që e ka shkruar ai “A të kujtohen ndopak momentet kur ishim bashk”, këngëtarja i është përgjigjur me një koment ku i thotë se nuk është mirë me memorien. Por duke pasur parasysh relacionin e tyre kjo mund të jetë vetëm një shaka mes miqsh. /Prive.al/encanoizyinsta

 

Artikuj të ngjashëm