Martohen Blero dhe Afrona ?!

By

Vitin e kaluar mbushën shtypin me aludimet se kishin kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Por, gjithçka ishte thjesht pjesë e një kampanje publicitare që pati ngjallur shumë spekulime.

Megjithatë, si duket çifti Blero Muharremi dhe Afrona Dika janë martuar përnjemend.

Kjo të paktën sipas postimit të para disa çasteve të Afronës në Facebook ku ka ndërruar statusin në tashmë ‘e martuar me Blero Muharremin’.

Menjëherë pas këtij postimi, kanë pasuar në rrjete sociale urimet e shumta të miqve dhe fansave.

Se cila është e vërteta kjo mbetet të shihet pas pak. Prive.al do t’iu mbajë të informuar për secilin detaj. /Prive.al/

franc

Artikuj të ngjashëm