Ish Miss Shqipëria Monika Zguro mbushi 46 vjet, ajo nuk u mposht nga mosha!

By

Ajo është një ndër Miss-et më të bukura shqiptare, që ka korrur sukses edhe në mjaft gara të huaja të bukurisë. Por ka vite që nuk e kemi parë të shfaqet në ekran. E kemi fjalën për Monika Zgurron, vajza që u shpall më e bukura e Shqipërisë në vitin 1993.

Edhe sot Monika Zguro është një nga miss-et shqiptare, që, megjithëse nuk e vazhdon më angazhimin në fushën e modës, spektakleve dhe televizionit, ruan pamjen prej missi.

Ajo ka ditëlindjen dhe ka mbushur plot 46 vjet, megjithatë ajo ka freskinë rinore të pamposhtur nga mosha. /Prive.al

13151588_10209894624984291_1217355468085900799_n

15622692_10202721666719934_8856073654295543287_n

Artikuj të ngjashëm