Unikkatili me këngë në muajin e ardhshëm!

By

Unikkatil në muajin e ardhshëm do të publikojë këngën e re të titulluar ‘Shkurt’.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë reperi që nëpërmjet një statusi në Facebook ka treguar se kënga do të vijë në duet me Kobrën.

Mësohet se Unikkatil do jetë mysafir në këtë krijim muzikor që do jetë pjesë e albumit të ri të Kobrës.

Ndryshe, kujtojmë se projekti i fundit i Viktorit ishte ‘Për qato’ gjatë muajve të verës dhe në atë kohë, reperi premtoi se do sjellë më këngë të reja më shpesh. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm