Adelina Berisha rikthehet me këngë të re (VIDEO)

By

‘Valla’ quhet kënga e re e Adelina Berishës.

Këngëtarja kësaj radhe ka bashkëpunuar me Rzon për muzikë, tekst e melodi.

Ndiqni më poshtë videoklipin dhe njëkohësisht dëgjoni këngën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm