J Lo dëshiron të shpërngulet nga Amerika drejt Mesdheut?

By

Aktorja e njohur, Jennifer Lopez, ka thënë se dëshiron të ketë një jetë më të thjeshtë, transmeton Klan Kosova.

Ajo në një intervistë për Vanity Fair ka thënë se do të shpërngulej për të jetuar në qytetin Bali të Italisë, shkruan Daily Mail.

“Një jetë tjetër, ku është pak më e thjeshtë dhe më organike dhe ku mund të ngas një biçikletë, të blej bukë dhe pastaj të shkoj në shtëpi dhe të ulem në një karrige lëkundëse me një pamje më ndryshe. Kam fantazira si kjo”,ka thënë Lopez.

 

Artikuj të ngjashëm