Nip apo mbesë? – Kjo është preferenca e Shkurte Fejzës (VIDEO)

By

Tashmë si një grua e martuar, Gresa Behluli sigurisht se mendon të bëhet nënë.

Por, çka do Shkurte Fejza, nëna e saj?

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, ka treguar preferencën e saj.

Edhe Shkurta, doli tipike shqiptare këtë radhe pasi tha një djalë do të ishte mirë të ishte i pari, megjithatë tha se rëndësi ka të jetë veç i shëndosh.

Çka tha Shkurta më tej dhe çfarë plane ka bashkë me vajzën, e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm