Pak para performimit në Eurovision, ja çfarë po bën Jonida Maliqi

By

Jonida Maliqi këtë vit përfaqëson
Shqipërinë në Eurovision që po mbahet në Izrael për të tretën herë.

Si duket Jonida ka shfrytëzuar rastin të shijojë pak edhe bukuritë e Tel Aviv dhe të ç’lodhet për eventin e madh që e pret. Në Instagramin e saj ka postuar një foto ku po shijon rrezet e diellit në një xhiro me varkë.

Jonida  do të performojë në gjysmëfinalen e dytë të
festivalit evropian që do të mbahet me 16-të Maj, bashkë me 17 shtetet e tjera
konkurruese. 

Artikuj të ngjashëm