Ekskluzive: Çka tha Mozzik në aeroportin e Prishtinës?

By

Kamera e Prive ishte sonte në aeroportin ndërkombëtar ‘Adem Jashari’ ku zbritën Mozzik dhe Loredana.

Çifti më i përfolur në dy ditët e fundit pas skandalit në Zvicër mbërritën në Prishtinë.

Loredana nuk foli asnjë fjalë para kamerave teksa Mozzik falënderoi mediat dhe tha se me çështjen me çiftin zviceran do të merren avokatët.

Video ekskluzive më poshtë.

Artikuj të ngjashëm