Një fotografi 23 vjet e vjetër – Shkurte Fejza s’paska ndryshuar aspak (FOTO)

By

Një imazh i
realizuar në vitin 1996-të i këngëtares Shkurte Fejza, është një dëshmi që në këto
23 vjet, ajo pak ka ndryshuar në fizionominë e saj.

Këngëtarja e
famshme duket pak a shumë njësoj si dikur dhe ajo s’është mposhtur aspak nga
mosha.

Fotografinë e ka
publikuar në Instagramin e saj vajza e këngëtares Gresa Behluli e cila mburret
me bukurinë e nënës së saj.

“Si gjithmonë pa operacione plastike dhe pa grim profesional”, ka shkruar Gresa, duke e publikuar fotografinë e këngëtares, ku ajo shfaqet krejtësisht natyrale e madhe edhe me flokët kaçurrela. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm