Dasëm këtë verë! Aktori i njohur shqiptar po martohet

By

Për më shumë se një vit, aktori i spektaklit ‘Portokalli’
përflitet për një lidhje të re.

Një bjonde i ka vjedhur zemrën  Gazit i cili ndryshe nga lidhja paraprake e
cila zgjati gjashtë vite pa zyrtarizim, tashmë e ka ndarë mendjen.

Portalet në Shqipëri kanë raportuar ditën e
sotme se aktori i njohur do të kurorëzojë dashurinë këtë verë.

Përgatitjet për ceremoninë tashmë kanë nisur
dhe siç zbulon neës31.al, kompania e Alketa Vejsiut do jetë ajo e cila do të përkujdeset
që eventi të jetë magjik.

Detajet e tjera do të zbulohen kur të afrohet
momenti i shumëpritur. /Prive.al

View this post on Instagram

Happy new year 😊

A post shared by Gaz Paja (@gazpaja) on

Artikuj të ngjashëm