Zyrtare: Produksioni i “BBV” merr vendimin e madh, banorët e kuptojnë me 1 janar

By

Ashtu siç kishte raportuar Prive përmes rubrikës “E vërtetë, e pavërtetë”, javë më parë, produksioni i “Big Brother VIP” synon zgjatjen e programit për një muaj.

Kjo është konfirmuar edhe në promon e datës 1 janar.

Në të mes tjerash thuhet:

“Me datë 1 Janar, banorët e shtëpisë më të famshme do të vihen përpara një zgjedhje. A do pranojnë ata të vazhdojnë garën deri më datë 18 Shkurt, kur “Vëllai i Madh” ka vendosur të shtyjë finalen?”.

Mesa duket, kjo nuk i lë hapësirë atyre të zgjedhin. Spektakli do vazhdojë edhe një muaj më shumë dhe ju mbetet banorëve të zgjedhin nësë do pranojnë të rrinë.

Për këtë arsye, Prive.al mëson se të shtunën do ketë të paktën tre hyrje të reja, një prej tyre nga Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm