Zyrtare: Çifti i njohur i jep fund lidhjes disavjeçare

By

U ndanë e u pajtuan…

Por pas shumë spekulimeve dhe pasigurisë në lidhje me të ardhmen e tyre, duket sikur John Cena dhe Nikki Bella janë zyrtarisht të ndarë.

TMZ raporton se çifti i cili njoftoi për ndarje në muajin prill dhe dokumentuan zhvillimet e marrëdhënies në rrjete sociale, u kanë treguar miqve të tyre se nuk janë më bashkë.

TMZ poashtu raporton se Nikkit nuk i vjen keq për vendimin e saj dhe tani po përqendrohet në karrierën e saj.

Artikuj të ngjashëm