Zuna tregon se çka është Loredana për të

By

Ka tash e një kohë të gjatë prej kur përmendet një romancë e mundshme mes Loredanës dhe reperit nga KMN, Zuna.

Koha e kaluar bashkë, videot paparazzi nga udhëtimet dhe postimet në rrjete sociale kanë ngjallur më së shumti dyshimet mes fansave.

Kohë pas kohe, Lori i rikthehet Zunës edhe përmes postimeve siç ka bërë së fundmi kur nga vetura këndon një prej këngëve të tij.

Ky postim është bërë shkas që reperi të tregojë tërthorazi se çka e konsideron Loredanën.

Në ripostimin e bërë, ai ka vendosur edhe një kurorë duke lënë të kuptohet se për të, Loredana është një mbretëreshë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm