“Zot mbamë larg mikrofonit se jam gati të hy në gjynah” – befason reperi shqiptar…

By

“Zot mbamë larg mikrofonit se jam gati të hyjë në gjynah” – kështu ka thënë reperi i njohur shqiptar nën një fotografi të postuar në Instagram.

Duda nga Gjilani, publikoi një imazh teksa po këndonte para një mikrofoni në studio.

Ai paralajmëroi edhe një këngë të re me anë të këtij postimi pasi që projekti i tij i fundit është ai me B-Genius me titull “Ti harrove”.

Edhe pse Duda nuk është edhe shumë aktiv siç ka qenë kohë më parë, ai nxjerrë këngë aty këtu dhe është goxha aktiv në Instagram – aty ku na ka njoftuar edhe me familjen e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm