Zonja Meri parashikon karrierën për Adelinën, Ledrin e Tunën (VIDEO)

By

Astrologia Meri Shehu e ftuar në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova në mbrëmjen e së mërkurës, ka folur për të gjitha shenjat e horoskopit dhe atë që i pret në ditët në vazhdim, në terme të përgjithshme.

Por, ajo nuk u largua nga studioja pa thënë diçka edhe për artistët më në zë shqiptarë.

Meri flet për Ledri Vulën, Adelina Ismailin e Tunën!

Për Ledrin thotë se jeta romantike do i lulëzojë këtë verë dhe ka mundësi të ketë një lidhje serioze, ndërsa për Tunën e Adelinën, komenton të ardhmen në karrierë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm