Zeshkane apo bjonde? – Liberta na ngacmoi pak për një banor të BB Vip Kosova

By

Liberta Spahiu na ka ngacmuar pak për një kandidat të Big Brother VIP Kosova.

Teksa ajo dhe prezantuesi i këtij shou, Alaudin Hamitin, ishte në veturë rrugës për takimin me një banor, ajo la të kuptohej se është femër.

‘Brune, zeshkane apo bjonde’, thotë moderatorja e Prive, teksa Alaudini vetëm qeshet me kontratën në dorë duke mos zbuluar asgjë më shumë.

Me nisjen e edicionit të parë, do futen 14 banorë por ende s’ka asnjê emër pasi ekipi i madh që po punon rreth tij e ka të ndaluar të flasë.

BB VIP Kosova pritet të nisë në tetor nën drejtimin e Dinit dhe Jonida Vokshit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm