Zëri qenka shndërruar në ‘problem’ për pushimet e Gjikos dhe Elitës

By

Këtë Shën Valentin, Gjiko u tregua goxha romantik duke zgjedhur një udhëtim drejt Italisë me Elitën dhe Zërin.

Por, duket se ky udhëtim i familjes i ka dhënë një leksion të vyer reperit.

Të tjera herë, ai nuk do të udhëtojë vetëm me gruan dhe djalin, por edhe me një dado.

Arsyen e ka thënë troç vetë Gjiko, përmes një postimi në Instagram ku ndanë përshtypjet e udhëtimit me djalin.

Verified Faleminderit Zëri qe spo mlen me qu dashni me gru per shën valentin. Vitin tjeter me dado koft kismet. Dashuria nënkupton familje, familja nënkupton dashuri. Ju dua Elita dhe Zëri’ – ka deklaruar pa komplekse reperi i njohur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm