Zemërohet këngëtarja shqiptare: Nuk bëj photoshop

By

U akuzua shpesh herë për përdorim të photoshop-it, sidomos në fotografitë me bikini.

Por, Fibi ka vendosur që t’ua mbyll gojën të gjithë atyre që e akuzuan me anë të një imazhi profesional, para dhe pas.

’Jo që ma ndjen, por ju duhet ta kuptoni një gjë. Nuk përdori photoshop’, ka shkruar Fibi mbi foton e postuar në instastory.

Artikuj të ngjashëm